Technolog

  • Čáslav

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zodpovědnost za přípravu technologie procesu výroby odlitků z Al slitin technologií HPDC, stanovení výrobních postupů, parametrů procesu, norem spotřeby času práce, optimalizace procesních parametrů, zodpovědnost za výrobní prostředky, zhotovení a udržování technologické dokumentace, řešení technologických problémů, navrhování nápravných opatření, cílené zlepšování, optimalizace výrobních procesů, analytický přístup, kontrola dodržování technologických postupů v procesu výroby.
Požadujeme: SŠ, znalost MS office, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem.
Nabízíme: stabilní zázemí nadnárodní společnosti, každoroční valorizace platu, 5 týdnů dovolené, práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí, dotované závodní stravování, placené vzdělávání, firemní akce, příspěvek na dětský tábor.
Volné místo technolog pro lokalitu Čáslav.