Seřizovač CNC strojů - náborový příspěvek 20.000,-Kč

  • Čáslav

Pracovní místo ( Seřizovač CNC strojů - náborový příspěvek 20.000,-Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rozšiřujeme tým seřizovačů a hledáme dalšího kolegu/kolegyni.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000,-Kč!!
Co tato pozice u nás obnáší:
- seřizování CNC strojů dle aktuálních požadavků výroby – směnný provoz
- samostatné úpravy korekcí dle výsledků měření
- příprava nástrojů a volba vhodných řezných podmínek
- provádění běžné údržby zařízení a lehkých oprav
- úpravy či optimalizace stávajících programů a tvorba nových
- spolupracuje s technologií obrobny na rozjezdu nových výrob
- diagnostika poruch a následná spolupráce s údržbou
Budeme rádi, pokud s prací na obdobné pozici máte již zkušenosti a máte:
- znalost programování v Siemens, Fanuc, tvorba programu v ISO kódu
- znalost technologie třískového obrábění
- znalost práce s komunálními měřidly
- technické myšlení a zodpovědný přístup
- orientace ve výkresové dokumentaci
- maturita - ideálně tech.směru
A pokud Vás naše nabídka zaujala, nabízíme Vám:
- nadstandardní platové podmínky
- dotované stravování
- každoroční valorizace platu
- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu
- benefitní cafeterii
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu
- odborná školení i v zahraničních pobočkách
- práce v moderním, čistém prostředí ve fajn kolektivu
- pomůžeme s ubytováním
- firemní ak
Volné místo seřizovač cnc strojů - náborový příspěvek 20.000,-kč pro lokalitu Čáslav.