referent(ka) odboru kultury a cestovního ruchu

  • Třeboň

Pracovní místo ( referent(ka) odboru kultury a cestovního ruchu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platová třída: 10. (po zapracování osobní příplatek)
Náplň práce: Koncepční příprava obsahové náplně a programové skladby svěřených kulturních akcí s jejich realizací, příprava smluv a mediálních výstupů souvisejících s těmito akcemi, zpracování rozpočtu kulturních akcí, administrace rezervačního systému Colosseum a www.itrebon.cz.
Požadavky na uchazeče:
pokročilá znalost práce na PC, přehled o české kulturní scéně napříč všemi obory, ekonomické povědomí, vysoká časová flexibilita (práce o víkendech, v pozdních odpoledních hodinách), znalost systému Colosseum výhodou, praxe v organizování kulturních akcí, zkušenosti s grantovými projekty výhodou, samostatnost a spolehlivost, výborné komunikační schopnosti, vstřícnost, pohotovost v řešení náhlých problémů, psychická odolnost,
aktivní přístup a kreativita, schopnost týmové práce, schopnost zjišťování a orientace v informacích, řidičský průkaz skupiny B

Podrobnosti přihlášky do výběrového řízení zájemci naleznou na www.mesto-trebon.cz, sekce Volná místa. Přihlášku je nutno doručit nejpozději do 19.11.2018 do 12:00 hodin.
Volné místo referent(ka) odboru kultury a cestovního ruchu pro lokalitu Třeboň.