ÚŘEDNÍK/CE ODBORU BEZPEČNOSTI A KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/CE ODBORU BEZPEČNOSTI A KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE na základě přihlášky podané
do 29. října 2018.
Platová třída: PT 11
Výhodou:
Všeobecný přehled o činnosti veřejné správy a krajského úřadu
Přehled o realizaci protidrogové politiky na místní, krajské a republikové úrovni
Zkušenosti s tvorbou strategických dokumentů protidrogové politiky
Orientace v dotačních titulech na místní, krajské i republikové úrovni na podporu realizace projektů protidrogové prevence
Přehled o současné bezpečnostní situaci v kraji
Orientace v právních předpisech
Analytické a koncepční myšlení
Samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, týmová práce
Uživatelská znalost práce s PC a MS Office
Řidičský průkaz skupiny B

Náležitosti písemné přihlášky:
dle § 7 odst. 4 zákona o úřednících
jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození zájemce; státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce; číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana); datum a podpis zájemce

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
dle § 7 odst. 5 zákona o úřednících

strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a o dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem); ověřená kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání; další doklady, které se týkají odborné způsobilosti zájemce
v přihlášce uveďte kontakt (telefonní číslo případně email).

Místo a způsob podání přihlášky:
osobně na podatelně krajskéh