Operátoři chemici

  • Kolín

Pracovní místo ( Operátoři chemici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
telefonicky: Mgr. Kateřina Buřivalová, tel.: 321 335 315, Jiroušková Hana, tel.: 321 335 208, po - pá 8 - 14 hod,
e-mailem: hana.jirouskova@draslovka.cz, katerina.burivalova@draslovka.cz,
osobně: pouze pro vyřízení doporučenek po - pá 8 - 14 hod, Havlíčkova 605, Kolín, ostatní po předchozí telef. domluvě.

Hledáme spolupracovníky pro nový unikátní projekt.

Náplň práce:
- řízení části technologického procesu v chemické výrobě dle platných technologických, bezpečnostních a požárních předpisů, a to prostřednictvím PC,
- dodržování parametrů výrobního procesu pro příslušný technologický uzel,
- spolupráce se směnovým mistrem a s dalšími zaměstnanci při vzniku odchylek nebo mimořádných událostí v technologickém procesu,
- provádění regulace technologického procesu dle měřících přístrojů.

Požadavky:
- SOU nebo SŠ vzdělání, obor chemie nebo tech. obor výhodou (ne podmínkou),
- zodpovědnost, pečlivost, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav,
- ochotu učit se novým věcem - vše Vás postupně naučíme,
- schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hod směny 6 - 18 hod a 18 - 6 hod dle stanoveného praacovní harmonogramu),
- základní znalost práce na PC podmínkou.
- technické myšlení.

Co Vám můžeme nabídnout:
- perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu v prosperující společnosti,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění,
- dotované závodní stravování,
- lékařská péče v místě zaměstnavatele,
- moderní systém volitelných benefitů na kulturu, sport, zdraví a vzděláván