manažer/ka servisního oddělení

  • Hodonín

Pracovní místo ( manažer/ka servisního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Air Technology s.r.o., Čajkovského č.p. 4235/47, 695 01 Hodonín.
Náplň práce: odpovědnost za běh procesů v servisním oddělení - mj. dodržení plánu činností, organizace logistického zabezpečení, organizace partnerské sítě, spolupráce s obchodním útvarem při získávání nových zákazníků servisu, vč. zajištění spolupráce na tvorbě cenových nabídek, odpovědnost za dosahování parametrů finančního plánu, rozvoj zaměstnanců, hodnocení zaměstnanců, zajištění účasti na auditech zákazníků, provedení interních auditů a auditů u subdodavatelů.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxi v oboru, řízení servisních prací, facility management, údržba nebo SLA, výhodou zkušenost s oblastí vzduchotechnika, chlazení, inteligentní budovy, technologie pro výrobu nebo měření a regulace, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci, znalost komunikativní AJ/NJ alespoň písemně výhodou.
Nabízíme: možnost dlouhodobého zaměstnání, motivující finanční ohodnocení vč. možného podílu na zisku, samostatnou perspektivní, odpovědnou práci a stabilní zázemí, 2 dny sick days, mobilní telefon, PC, částečně individuální nastavení pracovní doby
Místo práce: Hodonín/Brno
Kontakt: tel. 774 017 140 denně, e-mailem: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz
Volné místo manažer/ka servisního oddělení pro lokalitu Hodonín.