REGIONÁLNÍ ŘEDITEL/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REGIONÁLNÍ ŘEDITEL/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 2. 2018
- Náplň práce: vedení krajské pobočky; vedení výběrových řízení; školení obchodních dovedností; plnění stanovených cílů; zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny
- Požadujeme: výborné manažerské a organizační schopnosti; komunikativní a obchodní dovednosti; ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita (ekonomického směru), zkušenosti ve finančnictví a licence PPZ, bezúhonnost; ŘP skupiny B – aktivní řidič
- Nabízíme: zázemí kanceláře a veškerý servis, klientelu přidělenou společnosti – předem domluvené schůzky zajišťuje centrálaspolečnosti, vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu, pohyblivou složku - odměny ze svěřeného regionu + pasivní příjem, pravidelná školení a porady, možnost kariérního růstu
V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/m nebo zašlete svůj profesní CV na personal.oddeleni.hk@financni-institut.cz
Volné místo regionální ředitel/-ka pro lokalitu Hradec Králové.