PORADCE/-KYNĚ PRO RODINNÉ FINANCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PORADCE/-KYNĚ PRO RODINNÉ FINANCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 2. 2018
- Náplň práce: realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti, spolupráce s analytickým oddělením, nastavení optimálního portfolia klienta, budování důvěrného vztahu s klientem
- Požadujeme: ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – minimálně maturita nebo praxe v oboru, pozitivní přístup k práci, ŘP skupiny B, licence PPZ od ČNB - výhodou, výborné komunikační dovednosti
uživatelskou znalost na PC
- Nabízíme: zajištěnou klientelu callcentrem společnosti, zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
pravidelná školení a workshopy, přátelský tým, který Ti se vším pomůže, pro šikovné poradce možnost kariérního růstu
- V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/m nebo zašlete svůj profesní CV na personal.oddeleni.hk@financni-institut.cz
Volné místo poradce/-kyně pro rodinné finance pro lokalitu Hradec Králové.