Konstruktér/ka strojních zařízení NX

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Konstruktér/ka strojních zařízení NX ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : projekty v rámci celé ČR, převážně v MS kraji.
Ochota cestovat.
Požadujeme:

SŠ/VŠ strojního zaměření
Velmi dobrá znalost práce s 3D projektovým softwarem NX, Creo, SW …
Zpracování a správa výkresové dokumentace dle požadavků zákazníka
Zodpovědnost za výrobní dokumentaci a přípravu podkladů pro zadání do výroby
Znalost AJ/NJ - úroveň B1
Uživatelskou znalost práce na PC MS Office
Min. 2 roky praxe v oboru
Důraz kladen na flexibilitu a pružnost v rámci cestování za obchodními partnery po území ČR
Nabízíme:
Trvalý pracovní poměr v zavedené společnosti s prvenstvím ve svém oboru
Pestrost různorodých projektů na mezinárodní úrovni
Zvyšování kvalifikace - rychlý kariérní postup
Praktické využití a zdokonalování v AJ
Zajímavé platové hodnocení
Finančně atraktivní cestovné z místa bydliště
Dovolená až 6 týdnů
Nástup možný ihned

V případě zájmu se hlásit na tel. č: 731 779 553 p. Moravec nebo na e - mail e.moravec@r-ing.cz
Z : 26.10.2018 A : 11.4.2019
Volné místo konstruktér/ka strojních zařízení nx pro lokalitu Rýmařov.