Technickoadministrativní pracovník/ce

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Technickoadministrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Rýmařov + Česká republika
Požadujeme:
SŠ/VŠ technického zaměření
Znalost AJ/NJ výhodou
Znalost čtení technických výkresů
Vysokou flexibilitu v novém profesním prostředí
Ochota cestovat v rámci projektů po území ČR, popř. zemí EU
Uživatelská znalost práce na PC MS Office
ŘP sk. B výhodou
Nabízíme:
Trvalý pracovní poměr v zavedené společnosti s prvenstvím ve svém oboru
Pestrost různorodých projektů na mezinárodní úrovni
Zvyšování kvalifikace, rychlý kariérní postup
Praktické využití a zdokonalování v AJ
Zajímavé platové hodnocení
Finančně atraktivní cestovné z místa bydliště
Dovolená až 6 týdnů
Nástup možný ihned
V případě zájmu se hlásit na tel. č: 731 779 553 p. Moravec /Po-Pá 08:00 - 20:00/ nebo na e - mail e.moravec@r-ing.cz
Z : 12.10.2018
Volné místo technickoadministrativní pracovník/ce pro lokalitu Rýmařov.