SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

  • Třebíč

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Ambrela Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, L. Pokorného 15, Třebíč

Náplň práce:
Kontaktní práce s dětmi a mládeží od 6 do 20 let. Podpora klientů v nepříznivé sociální situaci se zaměřením na tyto oblasti: škola, rodina, volný čas, vrstevnické a partnerské vztahy, návykové látky a chování, konfliktní chování, práce a finance, zdraví, osobnostní zralost a rozvoj. Aplikace metod sociální práce, poskytování základního sociálního poradenství. Podílení se na přípravě a realizaci volnočasových a sociálně aktivizačních činností.

Požadujeme:
věk min. 21 let
VOŠ nebo VŠ sociálního, příp. humanitního zaměření
splnění podmínek pro výkon činnosti sociál. pracovníka dle zák.108/2006 Sb. o soc. službách
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
zájem o práci s dětmi a mládeží
schopnost pracovat samostatně i v týmu
schopnost empatie, kreativity, výborné komunikační schopnosti
ochota pracovat v odpoledních hodinách
fyzická a psychická zdatnost
základní uživatelská dovednost na PC (Word, Excel, internet)
respektování hodnot a poslání organizace
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
1,0 pracovní úvazek s nástupem možným ihned
platové ohodnocení dle mzdových tabulek Diecézní charity Brno v rozmezí 20 000-25 000 Kč
týden dovolené navíc
příspěvek na stravu
možnost dalšího vzdělávání
práci pod supervizí
příjemné pracovní prostředí
zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu

Výhodou je praxe v oboru a s prací s obdobnou cílovou skupinou

Výběrové řízení probíhá ve dvou kolech:
1. kolo: ústní pohovor, úspěšní kandidáti postupují do 2. ko