JUNIOR CONTROLLER

  • Hejnice

Pracovní místo ( JUNIOR CONTROLLER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- Vyhodnocení měsíční uzávěrky dle účetních středisek
- Příprava plánování rozpočtu metodou Top down / Bottom Up
- Balanced Scorecard (BSC) analýzy a prezentace
- Podpora projektů jako výrobní a procesový controller
- Zpracování a analýza celkových nákladů
Co od Vás očekáváme?
- Úspěšně ukončené VŠ studium (ekonomické zaměření), případně 3 roky praxe na obdobné pozici
- Vynikající porozumění číslům a analytické myšlení
- Zkušenosti s nástroji controllingu nebo ERP-systémem výhodou
- Pokročilá znalost německého jazyka podmínkou, anglický jazyk výhodou
- Znalost MS-Office, především MS-Excel
- Spolehlivost, flexibilita, vlastní iniciativa, angažovanost
Co Vám nabízíme?
- Hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou, vhodné i pro studenty a absolventy
- Zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní společnosti s přátelskou atmosférou
- Možnost dalšího odborného růstu, pravidelná školení, kariérní růst
- Firemní stravování a dovolenou navíc
- A další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Volné místo junior controller pro lokalitu Hejnice.