Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: strojírenská výroba vysokého odborného stupně, obsluha 3 či 5 osého frézovacího centra.
POŽADUJEME:znalost práce s řídícím systémem, znalost čtení technických výkresů, znalost nástrojů a materiálů, znalost českého/slovenského jazyka - výhoda, nikoliv podmínka.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování v budově společnosti
- Každoroční navyšování mezd
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Pololetní odměny na dovolenou a vánoční svátky
- Zajímavé příplatky za směny
- Podpora profesního růstu
- Příjemná pracovní atmosféra
- Firemní akce
Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) pro lokalitu Zruč nad Sázavou.