obsluha wellness centra

  • Brno

Pracovní místo ( obsluha wellness centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Svoje životopisy společně s průvodním dopisem, zasílejte, prosím, na uvedený e-mail.
Přiložená fotografie je výhodou.
Požadavky:
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
nadstandardně kvalitně odváděnou práci
příjemné vystupování a velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
znalost alespoň základů AJ výhodou (máme i anglicky hovořící klienty)
kladný vztah k relaxaci a sportu
kladný vztah k úklidu a pořádku
minimálně 1 pracovní víkend v měsíci
Náplň práce:
Udržování perfektního pořádku a čistoty v celém prostoru Saunového světa
Zajištění správného fungování Saunového světa
Obsluha baru a kavárny (na vše zaučíme)
Nabízíme:
práci ve velmi příjemném exkluzivním prostředí
zaměstnanecké benefity
dlouhodobou spolupráci
Výše mzdy: Od 120,-Kč/hod. + jisté odměny již od prvního měsíce
Požadovaná praxe: zkušenosti s obsluhou kavárny výhodou
Volné místo obsluha wellness centra pro lokalitu Brno.