referent/ka stavebního úřadu

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka stavebního úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Úřadu městské části Brno-Medlánky vyhlašuje výběrové řízení na funkční místo úředník/ce - referent/ka stavebního úřadu.
Místo výkonu práce Brno-Medlánky, úsek Stavební, Hudcova 239/7
Charakteristika pozice:
Vede řízení, rozhoduje a vykonává pravomoc obecného stavebního úřadu 1. stupně v rámci katastrálního území Medlánky dle zákona 183/2000 Sb., v platném znění. Provádí státní stavební dozor, nařizuje příslušná opatření, vydává výzvy a rozhodnutí nařizující zjednání nápravy. Dohlíží nad výkonem rozhodnutí, která vydal. Vyměřuje správní poplatky za úkony, které provedl na základě zákona č. 634/2004., v platném znění, a dále naplňuje normy dle zákona 111/2009 Sb., v platném znění.
Platové podmínky:
se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoním práce, v platném znění a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, 10. platová třída (tj. od 18.810 až 28.320 Kč, dle započitatelné délky praxe), osobní příplatek až do výše 10.000 Kč po zapracování + zaměstnanecké benefity ( 5 dnů dispozičního volna, příspěvek na stravování).
Možnost nástupu do zaměstnání: I h n e d (popř. dle dohody)
Kvalifikační předpoklady a požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu stavebního nebo právního směru
znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, v platném znění
znalost zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, upravující procesní postupy na úseku správního trestání ve vazbě porušení stavebního zákona
orientace v