PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - specialisté pro seniory

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - specialisté pro seniory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MCU Koloseum, o.p.s., hledá pracovnici/pracovníka v sociálních službách na 0,5 HPP pro středisko osobní asistence - pracoviště Liberec.
Požadujeme: - pečlivost, spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, pracovitost, učit se novým věcem, samostatnost - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - ochotu a nadšení pro práci s cílovou skupinou (děti od 3 let, OZP, senioři). Pracovní náplň spočívá v docházení za klienty do domácností v lokalitě Liberec, a to v různých časových intervalech 1x denně či 2x denně (dopoledne nebo odpoledne). Dopomoc klientům při podání stravy, osobní hygienou, drobný úklid v domácnosti, být společností klientům. Časem je možnost navýšení úvazku dle dohody. Požadujeme SŠ vzdělání, kurs pracovníka v sociálních službách možno dodatečně absolvovat, ochotu pracovat o víkendech. Fyzická a psychická odolnost je vítána. Nabízíme: - příspěvek na kupon MHD/IDOL - služební telefon - vnitřní proškolení - zajištění dalšího odborného vzdělávání - stravenky. Pracovní doba je turnusová od pondělí do neděle v rozmezí dle stanovených časových požadavků klientů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte pro sjednání termínu schůzky (po až pá, od 8:00 do 18:00 hod.). E-mailem zasílejte strukturované životopisy. Nástup možný od 1. 11. 2018 nebo dle dohody.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - specialisté pro seniory pro lokalitu Liberec.