technik výroby-obsluha digitálně řízených strojů-pozice senior

  • Lety

Pracovní místo ( technik výroby-obsluha digitálně řízených strojů-pozice senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Operátora-Obsluhu CNC - SENIOR
Vhodné pro uchazeče, kteří hledají dlohodobou perspektivu v zajímavém oboru, mají zájem o nejlepší technologie a zajímají se o svou budoucnost. Velmi vhodné i pro absolventy SŠ.
Co vás u nás čeká
- obsluha několika typů CNC strojů (gravírování, ostření nástrojů, Laser)
- příprava produktů na tyto zařízení
- kontrola a nastavování základních parametrů obsluhy stroje na PC bez programování
- průběžná kontrola chodu zařízení během jeho práce
- měření hotového produktu
Jaké předpoklady byste měli mít
- minimálně ukončené odborné vyučení s maturitou (velmi vhodné pro absolventy SŠ technického směru).
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost a odpovědnost
- praxi nepožadujeme, zaškolení a výuka zdarma v průběhu zkušební doby
- chuť zlepšovat vlastní schopnosti a um v oboru
- velký smysl pro přesnost a zájem techniku
Vaše pracovní doba
- PO-PÁ ve dvousměnném provoze
Co může být vaší výhodou
- vzdělání libovolného technického směru
- jakákoliv praxe s výrobními linkami
Co vám ještě nabízíme
- nastartování vaší budoucnosti a dlouhodobou perspektivu
- stabilní a perspektivní zaměstnání s trvalým vývojem v odbornosti. Seznámení s několika unikátními technologiemi. Budoucí možnost postupu na další technologie firmy v oblasti CNC.
- možnost zaměstnání ve firmě s prestižním postavením v daném oboru a výjimečným produktem
- příspěvek na stravování stravenky 100Kč/den (2.000 Kč měsíčně)
- stabilní růst mzdy
- kvalitní mzdové ohodnocení
- kvartální cílové odměny ke mzdě
- práce v přátelském a menším kolektivu 20 zaměstnanců
- práce na HPP na dobu neurčitou