Technolog strojírenské výroby

  • Brno

Pracovní místo ( Technolog strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky denně od 8:00 - 15:30, nebo e-mailem
Vzdělání:
SŠ nebo VŠ strojního zaměření
Pracovní náplň:
- Technologická příprava kusové zakázkové výroby
- Zpracování cenových nabídek
- Tvorba technologických postupů
- Konstrukce výrobních pomůcek
Požadavky:
znalosti
- Technologie obrábění - velmi dobře
- Základy technologie svařování a tváření
- Základy tepelného zpracování a povrchových úprav kovů
- Technické kreslení
- Strojírenské materiály
- Cenové kalkulace kusové výroby
- Práce na PC na standardní uživatelské úrovni
Schopnosti
komunikační
Nabízíme:
- práce ve stabilní české společnosti
- proplacené 3 pracovní dny mimořádného volna v období Vánoc
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- prémie
Volné místo technolog strojírenské výroby pro lokalitu Brno.