Dělník na řezárně

  • Děčín

Pracovní místo ( Dělník na řezárně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Ústecká č.p. 1335/30, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

• řezání materiálu v přesných rozměrech
• manipulace s materiálem
• řízení VZV
• přenášení hutních znaků
• práce s měřidly
• možná alternace s pozici manipulační dělník

Požadujeme
• SOU se strojním či jiným technickým zaměřením
• praxe v oboru výhodou
• praxe s vázáním břemen, při práci s mostovým jeřábem a při řízení VZV výhodou
• práce na jednosměnný provoz (pracovní doba od 8:00 do 16:30, případně od 9:00 do 17:30)

Nabízíme
• stabilní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek k penzijnímu připojištění
• možnost závodního stravování včetně příspěvku od zaměstnavatele
• podpora prohlubování kvalifikace (odborné kurzy aj.)
• zvýhodněné telefonní tarify, sportovní a kulturní akce

Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Dědičová, e-mail: jitka.dedicova@chartindustries.com, tel. 412 507 521
Volné místo dělník na řezárně pro lokalitu Děčín.