Prodejce/kyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Prodejce/kyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: HM Tesco (prodejna Mobilprovas), Chebská 870/23, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.

Pro naši zavedenou prodejnu v Hypermarketu Tesco, ul. Chebská 23, Mariánské Lázně hledáme šikovného/šikovnou prodejce/prodejkyni.

NÁPLŇ PRÁCE:
o obsluha zákazníků na prodejně
o prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
o komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
o práce na PC a na internetu
o příjem a vyřizování reklamací
o administrativa, starost o chod prodejny
o znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
o pracovní doba - směnný systém krátký dlouhý týden (v jednom týdnu pracujete PO,ÚT,PÁ,SO,NE, v druhém týdnu pak pouze ST,ČT, vždy 9-20 hod).

POŽADUJEME:
o dobré komunikační a prezentační schopnosti
o příjemné vystupování a vzhled
o zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
o znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, internet
o optimismus, morální a trestní bezúhonnost
o spolehlivost a zodpovědnost
o chuť pracovat a učit se novým věcem
o základní znalost ruského jazyka výhodou, není však nutností.

NABÍZÍME:
o zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
o příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
o možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
o motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
o pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
o slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
o zajímavá a dobře ohodnocená práce
o možnost nástupu IHNED