SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 30.6.2019, nástup dle dohody, možnost prodloužení PP
- Náplň práce: Pracuje s rodinami ohroženými sociálním vyloučením ambulantní i terénní formou. Je klíčovým pracovníkem rodin, poskytuje základní sociální poradenství, monitoruje lokality, aktivně vyhledává a oslovuje potencionální klienty, provádí administrativu spojenou s výkonem činnosti, podílí se na prezentaci služby i organizace a aktivně spolupracuje s návaznou sociální sítí. Naplňuje standardy kvality sociálních služeb. Výkon práce zejména v odpoledních hodinách.
- Požadujeme: Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách v platném znění, aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb i SPO, zákona č. 108/2006 Sb. a zákona č. 359/1999 Sb. v platném znění, schopnost týmové i samostatné práce, dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti, bezúhonnost, počítačovou gramotnost , ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- Nabízíme: Stabilní a dobré finanční ohodnocení, zajímavou a různorodou práci v sociální oblasti, prostor pro seberealizaci, prohlubování a zvyšování kvalifikace, práci pod supervizí i metodickým vedením, zázemí v administrativní budově v centru, možnost pracovat v organizaci s 20letou tradicí, pružnou pracovní dobu
- Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: Strukturovaný životopis s prohlášením: Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení organizace Salinger, z.s.., motivační dopis v rozsahu A4 s osnovou:
- Motivace pro danou pracovní pozici a práci s cílovou skupinou Ce