Exportní manažer - ka

  • Krnov

Pracovní místo ( Exportní manažer - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov
POŽADUJEME
o SŠ/VŠ vzdělání
o Velmi dobrou znalost AJ na úrovni minimálně B2, další jazyk výhodou
o Znalost práce na PC - uživatelsky
o Řidičský průkaz skupiny B
o Komunikativnost, samostatnost, časová flexibilita
o Praxi na pozici sales, key account nebo export
o Organizační schopnosti, schopnost samostatné práce
o Ochota cestovat v rozsahu cca 40-50 dní/rok
o Oslovení nových zahraničních zákazníků
o Zodpovědnost za prodejní výsledky svěřených oblastí
Vedení obchodních jednáních se zákazníky
o Rozvoj obchodních vztahů a péče o zákazníky
o Tvorba strategie a podpory prodeje
o Pravidelný reporting
o Vystavovatelská účast na světových potravinářských veletrzích
NABÍZÍME:
o Dynamickou práci v rychle se rozvíjející společnosti
o Práci na HPP
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
o Firemní benefity (5× týden dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na školení, telefon a počítač i pro soukromé účely) + další podle domluvy
o Mladý a progresivní tým spolupracovníků
o Nástup možný ihned
o Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažených výsledků 30.000 - 50. 000

Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám prosím profesní životopis včetně motivačního dopisu na e-mail export@dmhermes.cz

Z : 10.10.2018
Volné místo exportní manažer - ka pro lokalitu Krnov.