Účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Náplň práce: veškeré úkony související s vedením podvojného účetnictví právnických osob, zejména v oblasti zásob: evidence zásob, zúčtování materiálových faktur, zúčtování dohadných položek, opravných položek, inventury.
Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
účetní praxe vítána, znalost cizího jazyka není podmínkou ale výhodou (nejlépe AJ, NJ), znalost práce na PC zejména excel, word.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností dalšího prodloužení, pracovní pozice vhodná pro absolventy ekonomických směrů VŠ, zvýhodněné stravování pracovní doba 37,5 h týdně, 5 týdnů dovolené, možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak věrnostní bonus, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt: osobně: každý všední den mezi 8-15h, pers. odd. Bc. Jana Hlávková, Revoluční 1930/86 v Ústí nad Labem, e-mailem: hlavkova@cssas.cz.
Volné místo účetní pro lokalitu Ústí nad Labem.