Advokátní koncipient/ka

  • Vyškov

Pracovní místo ( Advokátní koncipient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání VŠ v magisterském studijním programu v oboru právo, znalost práce na PC, dobrá orientace v platných právních předpisech, znalost právních informačních systémů, pečlivost, samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, zájem učit se nové věci, ŘP sk. B výhodou, praxe vítána
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy
KONTAKT: Mgr. Lasovská Ivana, tel.: 725 115 350, e-mail: lasovska@ak-machalek.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail
Volné místo advokátní koncipient/ka pro lokalitu Vyškov.