SQA Inženýr/ka - zákaznická kvalita

  • Liberec

Pracovní místo ( SQA Inženýr/ka - zákaznická kvalita ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Inženýr/ka kvality - série
Co budete dělat?
• vést zákaznické reklamace, analyzovat reklamované díly, včasné reportování (G8D)
• zastupování QA v projektových týmech; plánování, koordinovat a reportovat v procesu uvolnění prvních vzorků vzhledem k zákazníkovi (ISIR)
• prosazovat zájmy a požadavky zákazníků v DMCZ (znalost výkresů, norem zákazníků)
• analyzovat interní problémy dílů, výrobků; vypracování zpráv a návrh nápravných opatření vedoucích k zajištění kvality
• plánovat, připravovat a vést zákaznické audity
Koho hledáme:
• máte SŠ nebo VŠ technického směru?
• min 2 roky praxe v automotive na obdobné pracovní pozici?
• mluvíte anglicky na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou)?
• ovládáte MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Lotus Notes, Internet?
• jste samostatný, komunikativní a dynamický?
Co Vám nabízíme?
• roční bonus při splnění kritérií,
• příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP,
• odborné vzdělávání,
• práci v silné mezinárodní společnosti,
• výběr až z 8 dotovaných jídel & doplňkový prodej v kantýně přímo v Densu,
• možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v rámci pracovní doby,
• pro rodiny Family Day, pro děti příspěvek na brýle a další.
Volné místo sqa inženýr/ka - zákaznická kvalita pro lokalitu Liberec.