Personalista/koordinátor zahraničních pracovníků

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Personalista/koordinátor zahraničních pracovníků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?
- aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
- výběr a nábor zaměstnanců
- kompletní správa činností personálních procesů v souladu s platnou pracovně-právní legislativou
- zodpovědnost za Režim Ukrajina vč. výběru,
náboru a podílení se na adaptačních
a koordinačních činnostech se zahraničními pracovníky
- spolupráce na interních projektech a aktivitách
JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?
- ruský nebo ukrajinský jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
- SŠ podmínkou (VŠ vzdělání a obor lidské zdroje výhodou)
- praxi v interním HR společnosti výhodou
- znalost legislativy z oblasti personální
a mzdové agendy výhodou(umíme i zaškolit)
- velmi dobrou znalost práce na PC(MS Office) podmínkou
KTERÉ VLASTNOSTI U NÁS UPLATNÍTE?
- nadšení pro práci s lidmi a vynikající komunikační dovednosti (diplomatické jednání velkou výhodou)
- chuť se rozvíjet a neustále se vzdělávat
- organizační schopnosti na vysoké úrovni
- schopnost samostatného řešení úkolů,
- schopnost zvládnout rutinu a náročnost administrativních úkonů
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOMLUVY
Volné místo personalista/koordinátor zahraničních pracovníků pro lokalitu Žďár nad Sázavou.