Údržbář

  • Opava

Pracovní místo ( Údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme zaměstnance na pozici Údržbáře pro významnou mezinárodní společnost, s divizí v Opavě. Firma je světový lídr v technologických inovacích a trendech v barvách a speciálních efektech.

Požadujeme:
- ukončené ÚSO vzdělání / výuční list
- praxe ve výrobní společnosti vítána
- práce v třísměnném provozu
- odpovědný přístup k zadaným úkolům
- spolehlivost, zručnost, smysl pro pořádek, dobrý zdravotní stav, zvedání břemene max. do 30kg
- chování s důrazem na bezpečnost a kvalitu

Nabízíme:
- perspektivní práci, na hlavní pracovní poměr, ve stabilní a neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti
- možnosti dalšího profesního vzdělávání (např. svářečské kurzy)
- nástupní plat od 22.000 Kč
- závodní stravování (oběd 25 Kč)
- čtvrtletní bonusy
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění a pojistku odpovědnosti při výkonu povolání aj. obsáhlé zaměstnanecké benefity.

Zájemce prosíme aby nám zaslali životopis na e-mail: cvov@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádět: Udrzbár, kod pozice O30973.
Volné místo údržbář pro lokalitu Opava.