Směnový kontrolor (zástupce vedoucího směny)

  • Kynšperk nad Ohří

Pracovní místo ( Směnový kontrolor (zástupce vedoucího směny) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky 777 595 033 (8:00-15:00 hod.) nebo e-mailem: info@hrvision.cz

Místo výkonu práce: výrobní zóna ve Věznici

Pracovní náplň: Podpora vedení výrobního týmu, kontrola dodržování pracovních a technologických postupů, provádění průběžné namátkové kontroly odvedené práce, zaškolování nových zaměstnanců.
Pracovní doba: Po-Pá (5:30-14:00, 14:00-22:30).
Pracovní poměr se uzavírá na dobu 2 let, poté možné prodloužení pracovní smlouvy.
Očekáváme: Manuální zručnost, pečlivost a odpovědný přístup k práci, komunikační dovednosti, ochotu pracovat v týmu, praxi ve výrobní firmě, výhodou je průkaz řidiče VZV.
Nabízíme: Zázemí stabilní české firmy s více jak 20letou tradicí, intenzivní adaptační program, práci v profesionálním týmu, motivační finanční ohodnocení, měsíční prémie dle výsledků, bonusy, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, systém firemních benefitů.
Zaměstnanecké výhody:Systém firemních benefitů - např. stravování, doprava, program Zdraví, firemní akce.
Volné místo směnový kontrolor (zástupce vedoucího směny) pro lokalitu Kynšperk nad Ohří.