Obchodní zástupce/kyně pro prodej úklidových strojů

  • Cheb

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/kyně pro prodej úklidových strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Americká 14, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: komunikace se zákazníky, péče o stávající klienty, aktivní vyhledávání nových kontaktů, odpovědnost za svěřené produkty firmy, zpracování nabídek a kalkulací, samostatné vedení obchodních jednání, prezentace výrobků u zákazníka. Požadujeme: min. SŠ vzdělání, částečná znalost AJ, technická zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC. Nabízíme: stabilní práce u zavedené firmy, práce s moderními a nápaditými technickými produkty, samostatná a zajímavá práce, možnost podílet se na výši svých příjmů, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.
Volné místo obchodní zástupce/kyně pro prodej úklidových strojů pro lokalitu Cheb.