Kontrolor kvality v automobilovém průmyslu

  • Rumburk

Pracovní místo ( Kontrolor kvality v automobilovém průmyslu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rumburk, Horní Jindřichov.

Požadujeme: dobrý zrak na blízko (brýle nevadí), časovou FLEXIBILITU, manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, zodpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu.

Popis činnosti: Jedná se o různorodou práci v kontrole kvality, která probíhá ve firmě Benteler automotive Rumburk. U nás máte možnost kariérního postupu. Jde o směnný provoz - směny si společně domluvíme podle Vašich dispozic a našich potřeb. Nabízíme dlouhodobou spolupráci.

mzda dle zaučení 110-145Kč/hod, příplatky za noční, svátky, SO+NE, placené i přestávky, příležitost kariérního růstu (i při částečném úvazku), benefity formou cafetérie pro klíčové zaměstnance.

Kontakt: telefonicky 9:00 - 15:30 hod, příp. e-mailem
(zároveň domluvit termín výběrového pohovoru, který se uskutečňuje v Liberci)
Volné místo kontrolor kvality v automobilovém průmyslu pro lokalitu Rumburk.