Regionální obchodně - technický zástupce/kyně pro ČR a SR

  • Hulín

Pracovní místo ( Regionální obchodně - technický zástupce/kyně pro ČR a SR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín - PRÁCE PO CELÉ ČR převážně pro oblast Jižních Čech
- náplň práce: péče o stávající zákazníky, akvizice nových zákazníků, zpracovávání nabídek, vyřizování obchodních případů, samostatná organizace práce se zaměřením na výsledky prodeje, zodpovědnost za pohledávky u svěřených zákazníků
- požadujeme: min. vyučení technického nebo strojírenského směru, počítačovou gramotnost, ŘP sk.B - aktivní řidič, komunikativnost, učenlivost, profesionální vystupování
- nabízíme: ohodnocení odpovídající zkušenostem, výkonu a přístupu k práci, služební vozidlo, mobilní telefon, notebook
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: karbid@pilana.cz
Volné místo regionální obchodně - technický zástupce/kyně pro čr a sr pro lokalitu Hulín.