Účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Účetní

Požadujeme:

o Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
o praxi na obdobné pozici min. 3 roky výhodou
o orientace v platné legislativě
o znalost MS Office (především Excel, Word)
o znalost programu POHODA výhodou
o orientace v účtování dotací výhodou
o samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, iniciativa
o analytické myšlení, organizační a tvůrčí schopnosti
o časová flexibilita

Náplň práce:

kontrola náležitostí daňových dokladů
účtování dokladů v účetním programu Pohoda
příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání
kontrola saldokonta dodavatelů a odběratelů
spolupráce a komunikace s úřady a klienty
příprava reportů pro management (spolupráce na měsíčních reportech)
dokončení dalších úkolů dle pokynů nadřízeného
příprava podkladů pro zpracování mezd

Zaměstnanecké výhody:

o práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
o různorodou pracovní náplň, vč. zaškolení
o možnost homeoffice
o příjemné pracovní prostředí, příjemný kolektiv
o příspěvek na stravování
o profesní rozvoj

Místo výkonu práce:

Brno/Olomouc/PV
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.