SKLADNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: Trelleborg Bohemia, Akademika Bedrny 531/8a, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
- Náplň práce: příjem zboží na sklad pomocí vysokozdvižného vozíku, zadání do systému (SAP), vychystávání zboží, práce se čtečkou
- Požadujeme: vyučení, oprávnění na VZV výhodou (propadlé oprávnění lze obnovit v rámci firemního školení), základní znalost práce na PC, praxi na obdobné pozici, pečlivost, samostatnost
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zaměstnanecký program
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem (zašlete životopis), kontaktní osoba: Kučerová Miroslava, tel. 495 753 255 (pondělí až pátek 6 - 14 hod), e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com
Volné místo skladník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.