Úředník/ce referent/ka přestupkové agendy, oddělení všeobecné správy, správního

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník/ce referent/ka přestupkové agendy, oddělení všeobecné správy, správního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
Město Bruntál vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, výběrové řízení na místo:

Úředníka/ce - referent/ka přestupkové agendy, oddělení všeobecné správy, správního odboru
na dobu: neurčitou
zařazení v platové třídě: 10.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Úředníkem/cí se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt
- dosáhla věku 18 let
- je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk

Další požadavky:
- vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu, obor právo výhodou,
- znalost zákona č. 250/2016 Sb. o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich,
- znalost zákona č. 500/2004 Sb. správní řád,
- znalost zákona č. 251/2016 Sb. o některých přestupcích,
- znalost zákona č. 128/2000 Sb. o obcích,
- znalost práce na PC,
- samostatnost, zodpovědnost, samostatnost v rozhodování, dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, časová flexibilita.

Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu, 5 dnů sick days a další benefity.

Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občan