ŘIDIČ MALÉHO VLÁČKU/ŘIDIČ VZV

  • Písek

Pracovní místo ( ŘIDIČ MALÉHO VLÁČKU/ŘIDIČ VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CIZ
Náplň práce: řízení malého vláčku nebo VZV, vykonává práci v logistice dle instrukcí nadřízeného za účelem plynulého zásobování výroby
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
- oprávnění na řízení VZV a elektrických tahačů výhodou
- praxe v průmyslovém odvětví výhodou
- vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU.
Volné místo řidič malého vláčku/řidič vzv pro lokalitu Písek.