hlavní účetní/hlavního účetního odboru ekonomického

  • Brno

Pracovní místo ( hlavní účetní/hlavního účetního odboru ekonomického ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku
na místo hlavní účetní/hlavního účetního
oddělení účetnictví odboru ekonomického
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno
pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou

Uchazeči/uchazečky musí splňovat následující požadavky:
vysokoškolské vzdělávání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělávání v bakalářském studijním programu,
studijní obor: nejlépe ekonomika, veřejná správa

znalost účetnictví ÚSC, rozpočtová skladba, řídící kontrola
vítána praxe v oblasti účetnictví ÚSC
Word, Excel, Internet, znalost informačních technologií
schopnost aplikace získaných vědomostí
ochota se dále vzdělávat
schopnost týmové spolupráce, komunikační schopnosti
analytické schopnosti
schopnost nárazově absorbovat velké množství informací
odolnost vůči zátěži

Nabízíme: stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card, zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení, firemní mateřskou školku, jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.

Kontaktní pracovník:
Ing. Jiří Wasserbauer, vedoucí oddělení účetnictví odboru ekonomického, telefon: 541 652 236.

Platové podmínky:
řídí se zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.

Termín nástupu: dle dohody, n