specialista/tka back office

  • Hodonín

Pracovní místo ( specialista/tka back office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Národní třída 3654/44, 695 01 Hodonín. Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
Jaké příležitosti Vám nabízíme? Začnete kariéru v mezinárodním centru sdílených služeb (pracovní pozice je vhodná i pro absolventy), poskytneme vám rozsáhlý tréninkový program, včetně on-the-job školení, můžeme vám nabídnout další odborná školení a kurzy, můžete očekávat zajímavou a zodpovědnou práci.
Budete zodpovědní za analýzu, vkládání a kontrolu dat v interních systémech. Podpůrné činnosti dle požadavků interních klientů. Komunikaci s ostatními útvary v rámci celé finanční skupiny .
Koho hledáme? Do našeho týmu zapadnete pokud: jste týmový hráč/ka. Máte analytické schopnosti, přesnost a preciznost. Jste cílevědomý/á, zodpovědný/á a rád/a se učíte nové věci.
Vaše kvalifikace: minimálně středoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření), angličtina - slovem i písmem, němčina - znalost němčiny je výhodou, Microsoft Office - středně pokročilý uživatel, zkušenosti v administrativě z bankovní nebo podobné oblasti (výhodou).
Co nabízíme? Zajímavou a perspektivní pozici v zázemí mezinárodní finanční skupiny, příležitosti pro profesní a osobní rozvoj a vzdělávání (jazykové a další kurzy), roční bonusy, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, systém Cafeteria, příspěvky na penzijní a zdravotní pojištění, zvýhodněná nabídka bankovních produktů, různé mimo pracovní aktivity atd.). Kont