obchodní zástupce pro německy mluvící země

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( obchodní zástupce pro německy mluvící země ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Prodej v oboru rolovacích systémů (předokenní rolety, garážová vrata)
Péče o vlastní zákaznické portfolio
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Prezentace výrobků, propagace obchodní značky
Budování a upevňování vztahů s klíčovými zákazníky
Agenda všech zákazníků a partnerů
Technická pomoc obchodním partnerům
Příprava a realizace školení pro zákazníky
Očekáváme:
Výborná znalost německého jazyka
Ukončené středoškolské studium
Praxe v oboru stínící techniky výhodou
Prokazatelná praxe obchodního zástupce a technického poradenství
Schopnost samostatného plánování a samostatné analýzy
Příjemné vystupování
Zkušenost s MS Office, ŘP skupiny B
Spolehlivost a důslednost, časová flexibilita
Nabízíme:
Spolupodílet se na rozvoji středně veliké dynamicky se rozvíjející firmy, která je lídrem v oboru stínící techniky
Motivační finanční ohodnocení dle dosahovaných obchodních výsledků
Automobil, mobilní telefon, notebook
Práce v mladém kolektivu
Další zaměstnanecké benefity dle dohody
Smlouva: hlavní pracovní poměr
Pracoviště: Velká Bíteš + Německo
Žádost zasílejte na: svandova@minirol.cz, případně tel: 566502441, 775892549
Více na www.minirol.cz
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném na personální oddělení společnosti Building Plastics ČR s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to po dobu 12 měsíců nebo do odvolání Vašeho souhlasu.
K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci firmy Buildi