PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro absolventy.
Vzdělání, znalosti, zkušenosti
1)kurz Pracovníka v sociálních službách výhodou (upřednostňujeme osobnostní předpoklady pro výkon pozice - lidský přístup, ochota pečovat, spolehlivost, kurz možné absolvovat následovně).
2)řidičský průkaz B - aktivní řidič výhodou.

Popis služby a jejího provozu
1)pečovatelská služba je poskytována v domácím prostředí klientů, zahrnuje péči o seniory, zdravotně postižené a nemocné osoby (pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravy, zajištění chodu domácnosti a zprostředkování kontaktu se společenským prostředím),
2)provozní doba služby: 7:00 až 22:00 každý den v týdnu,
3)pracovní doba zaměstnance: 4 týdny dopolední provoz od 7:00 do 15:30 hodin a 1 týden odpolední provoz od 13:30 do 22:00 hodin nebo dle domluvy se zaměstnavatelem (možné dohodnout pouze dopolední provoz), 1x za 14 dní práce v sobotu nebo neděli v dopoledním nebo odpoledním provozu.
4)služební telefon, služební vozidlo.

Schopnosti a dovednosti
1)předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti
2)schopnost samostatné i týmové práce
3)spolehlivost, zodpovědnost;
4)fyzická zdatnost - práce i s těžce zdravotně postiženými osobami a imobilními klienty

Nabízíme:
1)Dovolená na zotavenou 20 dní ročně.
2)Zdravotní volno 5 dní ročně (zdravotní volno čerpá zaměstnanec v případě, že mu není dobře nebo potřebuje vyležet začínající onemocnění, aniž by musel nastoupit na pracovní neschopnost. Zdravotní volno může zaměstnanec čerpat též ve prospěch nezaopatřeného dítěte, o které pečuje, aniž by musel