Operátor/ka výroby

  • Opava

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme pracovníky na pozice Operátor/ka výroby pro významnou mezinárodní společnost, s divizí v Opavě. Firma je světový lídr v technologických inovacích a trendech v barvách a speciálních efektech.

Náplň práce:
- manuální práce ve výrobě, jak na výrobní lince, tak na samostatných strojích
- práce na výstupní kontrole.

Požadujeme:
- SOU
- praxe ve výrobní společnosti
- odpovědný přístup k zadaným úkolům
- pečlivost, důkladnost
- časová flexibilita, smysl pro detail a samostatnost
- dobrý zdravotní stav (zvedání břemene max. do 30 kg.)

Pracoviště Opava, nástup možný dle domluvy.

Nabízíme:
- zázemí v zahraniční firmě
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- velmi dobré finanční ohodnocení - příplatek za odpolední směny, příplatek za případnou práci v sobotu a neděli - nad rámec Zákoníku práce.

Zájemce prosíme aby nám zaslali životopis na e-mail: cvov@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádět: Operator/ka vyroby, kod pozice O52255.
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Opava.