Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

  • Tábor

Pracovní místo ( Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce: úprava povrchu kovových dílů a to zinkováním nebo niklováním, příprava lázní pro hromadnou a závěsovou chemickou a elektrochemickou povrchovou úpravu, obsluha vanových, bubnových a poloautomatických zařízení na chemickou úpravu povrchů.
Požadované vzdělání:
Výhodou vyučení v chemickém oboru - galvanizér, provozní chemik. Na pracovní pozici se lze zaučit bez požadovaného vzdělání. Zaučení provádí odborný instruktor.

Dále požadujeme:
znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, týden dovolené navíc, pololetní odměny, příplatky nad rámec zákoníku práce, penzijní připojištění, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, dotované závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně, benefitní systém.
zasílat životopis
Volné místo obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů pro lokalitu Tábor.