úpravář/ka vody

  • Tábor

Pracovní místo ( úpravář/ka vody ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
obsluhu neutralizační stanice na úpravy vody v galvanovně (povrchová úprava kovů)
provádění jednoduchých chemických rozborů, zpracování výsledků rozborů,
vedení administrativy tohoto procesu, doplňování chemikálií, hlídání hodnot podle technologického postupu
Požadované vzdělání: vyučení v chemickém oboru - provozní chemik,
Dále požadujeme: základní znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, příspěvek na penzijní připojištění, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a slevu v podnikové prodejně.
zaslat životopis
Volné místo úpravář/ka vody pro lokalitu Tábor.