Operátor-prodejce_Karlovy Vary

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Operátor-prodejce_Karlovy Vary ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
•Přijímání, zpracování a evidence objednávek
•Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
•Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
•Práce s příslušným evidenčním a informačním SW firmy

Požadavky:
•ÚSV / SOU
•Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
•Praxe na obdobné pracovní pozici a technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
•Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
•Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
•Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
•Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
•Odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování
•Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
•Práce v příjemném kolektivu, zaškolení na pozici

Nástup:
•Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Kontaktní osoby:
•vedoucí pobočky: Tomáš Kleslo, mobil: 724 511 864, e-mail: tomas.kleslo@apm.cz
•personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy: Operátor -prodejce_Karlovy Vary
Volné místo operátor-prodejce_karlovy vary pro lokalitu Karlovy Vary.