Produktový specialista pro občany

  • Brno

Pracovní místo ( Produktový specialista pro občany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete prosím strukturováný životopis na email pracekolar@email.cz
Náplň práce:
- realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti a nastavení jejich optimálního portfolia po případné konzultaci s analytikem společnosti + jednoduchá administrativní činnost.

Požadujeme:
- dobré komunikační a obchodní dovednosti, min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, ŘP skupiny B

Nabízíme: prestižní práci ve společnosti se silným kapitálem, klientelu zajištěnou callcentrem společnosti, po zaškolení možnost svěření týmu obchodníků, nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu, zázemí centrální kanceláře nebo možnost home office, propracovaný školící systém pro nováčky, velký potenciál kariérního růstu díky rychlému rozvoji společnosti, pomoc analytického oddělení
Vhodné pro absolventy
Volné místo produktový specialista pro občany pro lokalitu Brno.