SAMOSTATNÁ MZDOVÁ / FINANČNÍ ÚČETNÍ, Brno

  • Brno

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ MZDOVÁ / FINANČNÍ ÚČETNÍ, Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Máte smysl pro detail, baví Vás práce s čísly?
Spolupráce a komunikace s lidmi je Váš šálek kávy?
Nevadí Vám se zapojit i do jiných činností ekonomického oddělení?
Na všechny ??? je Vaše odpověď ANO?
Tak tedy neváhejte a přidejte se k nám. Jsme rychle rostoucí česká moderní výrobní firma (nejsme žádný korporát), která hledá do svého týmu v Brně kolegyni či kolegu na pozici Samostatná mzdová/finanční účetní. - Nástup dle dohody

Co bude Vaší náplní práce:
kompletní vedení a zpracování mzdové agendy společnosti
přihlášky a odhlášky zaměstnanců v kooperaci s personalistou
příprava příkazů mezd, odvodů, exekucí, srážek ad. v návaznosti na zpracování mezd
vedení agendy exekucí a komunikace s exekutory
komunikace s orgány státní správy - zejména ZP, ČSSZ, či jinými státními orgány
zpracování statistických výkazů ČSÚ návazných na mzdovou agendu
ostatní mzdová administrativa
další spolupráce při vedení účetní agendy v rámci ekonomického oddělení

Co požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, můžete však být i VŠ
praxi ve zpracování a vedení mzdové agendy
znalost příslušné pracovněprávní legislativy a mzdových předpisů
dobrou znalost práce na PC a s MS Office

Je dobré vědět, že:
zkušenost vedení mzdové a personální agendy v systému VEMA je výraznou výhodou, není však nutnou podmínkou
budete spolupracovat v úzkém týmu s personalistou a ekonomickým oddělením
budete pracovat ve firmě, které se daří a která je dlouhodobě stabilní a perspektivní
pracovní poměr na plný úvazek s nástupem IHNED nebo dle DOHODY