laborant/ka

  • Bzenec

Pracovní místo ( laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Nový svět 1574, 696 81 Bzenec. Náplň práce: kontrola analytických hodnot vyráběných výrobků, laboratorní činnost spojená s kontrolou výroby, kontrola technologických postupů a hygienických standardů, kontrolní měření a vyhodnocení sterilačních režimů, správa dokumentace HACCP, podílení se na vývoji nových výrobků a jejich zavádění do technologie výroby, příprava odměrných roztoků a stanovení jejich faktorů, třísměnný provoz.
Požadujeme: SŠ vzdělání - obor technolgie potravin, příp. chemie a analýza potravin, základní laboratorní dovednosti z oblasti kontroly kvality a výrobních procesů, znalost norem HACCP, IFS BRS, znalost MS Office, znalost AJ nutná, praxe min. 2 roky v oblasti výroby potravin, samostatnost, smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se a sebevzdělávat.
Nabízíme: zajímavé zaměstnání v silné potravinářské společnosti, motivující mzdové ohodnocení. Nástup možný 1.12.2018 nebo dohodou. Životopis zaslat na mail: bartoskova@hame.cz
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Bzenec.