Lektor/ka kurzu Organizace provozu v hotelnictví

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Lektor/ka kurzu Organizace provozu v hotelnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Špitálské náměstí č.p. 3517/1a, Ústí nad Labem.
Práce na DPP.
Školení se zaměří na témata organizační teorie, zajštění provozu podniku, řízení služeb v podniku, organizace práce, time management. Termíny a rozsah školení budou upřesněny.
Požadujeme VŠ vzdělání.
Nabízíme: odměna za jeden den školení je 4000 Kč.
Kontakt:v případě zájmu pošlete, životopis na hr@vzdelavanimetis.eu. Do předmětu e-mailu uveďte Organizace provozu - Ústí n/L.
Volné místo lektor/ka kurzu organizace provozu v hotelnictví pro lokalitu Ústí nad Labem.