Pracovník IT (informační technologie)

  • Duchcov

Pracovní místo ( Pracovník IT (informační technologie) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Vhodné i pro absolventy!
Popis pracovní činnosti:
Základní úkony při správě LAN, Active Directory, Group Policy
Základní úkony při správě síťových prvků, serverů, kamerového systému
Správa uživatelských zařízení v mezinárodním prostředí
Správa multifunkčních tiskáren (včetně spotřebního materiálu)
Podpora uživatelů při jejich každodenní činnosti
Požadavky:
Středoškolské vzdělání
Znalost anglického jazyka písmem i slovem
Velmi dobrou znalost OS Windows 10
Znalost správy síťových prvků (výhodou switch Cisco, FortiGate)
Výhodou: znalosti Active Directory, programování v VB.NET, SAP
Ochota učit se novým věcem, být členem malého týmu
Dalšími důležitými vlastnostmi jsou komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody:
benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, +5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1000Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity).
V případě zájmu se hlašte osobně (po-pá 8:00 - 15:00 hod ve Vitrabloku Duchcov), e-mailem, telefonicky (po-pá 8:00-15:00 hod).
Volné místo pracovník it (informační technologie) pro lokalitu Duchcov.