Vedoucí prodejny

  • Kladno

Pracovní místo ( Vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ PRODEJNY V OBLASTI AKTIVNÍHO PRODEJE A NABÍDKY BAREV, FASÁD A STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ.

POŽADUJEME:
Vyučen(a) či SŠ vzdělání
obchodní nadání, spolehlivost, přesnost, zodpovědnost a loajalitu k firmě,
vyjednávací schopnosti za účelem nabídky, flexibilitu,
schopnost porozumění daným produktům
aktivita, iniciativnost, energičnost, komunikativnost a chuť učit se novým věcem,
vysoké pracovní nasazení se zaměřením na výsledky,
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
obchodní kontakty a praxe v oboru vítána,
řidičský průkaz skupiny B + osobní automobil výhodou
trestní bezúhonnost
NABÍZÍME:
solidní přístup, přátelské prostředí
motivující a zajímavé platové ohodnocení s bonusovou složkou na základě dosažených výsledků
podpora v osobním růstu a vývoji
různorodá a tvůrčí práce, při které se nebudete nudit

Telefonický kontakt možný kdykoliv mezi 7:00 - 17:00 hod
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Kladno.