Hlavní účetní

  • Lovosice

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Preferujeme vzdělání ekonomického směru, Anglický jazyk - komunikativní úroveň, pečlivost, flexibilita.
Zkušenost s vedením účetní agendy (podvojné účetnictví).
Náplň práce:
- vedení účetnictví společnosti, pravidelné zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
- spolupráce s daň. poradcem: DPH, silniční daň, daň z nemovitosti, přiznání daně z příjmu PO
- komunikace s auditory, poradenskou společností, s daň. poradcem. Vedení malého týmu.
Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení, dle predchozí praxe a prokázaných zkušeností.
První pracovní smlouva na dobu určitou, po 1 roce prodloužení na dobu neurčitou.
Zajímavou práci v zahraniční společnosti, každodenní využití AJ.
Benefity: firemní stravování a občerstvení na pracovišti zdarma, výuka AJ zdarma na pracovišti, bonusy - příspěvek na dovolenou, sick days, roční bonus, dárky pro zaměstnance atd.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: písemný životopis v ČJ a AJ.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Lovosice.